Üyelikten Ayrılma İşlemleri Nelerdir?

8 457

Avrupanetworking çalışma düzeninde katalogla Piere Cardin giyim, kişisel bakım ve kozmetik ürünleri satılmaktadır. Kolay ve ücretsiz üyelik işlemi ile kısa sürede satışa başlayıp kar elde etmek mümkündür. Satışı yapılan ürünler üzerinden % 50’ye varan karlar elde edilebildiği gibi, kendi satış grubunu oluşturan üyeler ayrıca gelir elde etmektedir. Üyelik işlemi gibi üyelikten ayrılma işlemleri de oldukça kolay ve sorunsuzdur. Üyelikten ayrılma işlemleri nelerdir?

Üyelikten Ayrılma

Firma hem müşterilerine hem de üyelerine garantili hizmet sunmaktadır. Yeterli geliri elde ettiğini düşünen ya da sistemden ayrılmak isteyen üyeler de mazeretsiz kayıt iptali yapabilmektedir. İptal işlemiyle birlikte üyeliğiniz pasif hale gelecektir. Bununla birlikte kampanyalı ve indirimli ürünler için yapılan SMS ve mail bildirimleri de artık gönderilmeyecektir.

Üyelikten Ayrılma İşlemi

Üyeliğin başladığı andan itibaren satış işlemleri yapabilen üyeler, istedikleri zaman da üyeliklerini sonlandırabilirler. Üyelikten ayrılma işlemi için firmanın müşteri hizmetlerini aramak yeterlidir. Müşteri yetkilisine üyelik işleminin iptal edilmesi için gereken talimatı vermek yeterli olacaktır. Böylece talimatla birlikte üyelik sona erdirilmiş olacaktır.

Ürün Yelpazesi

Firma genel olarak iç giyim üzerine kuruludur. Katalog ile atlet, pijama, gecelik, kilot, südyen, fantezi ve klasik iç giyim satışı yapılmaktadır. Ayrıca bay iç giyim seçenekleri de oldukça geniştir. Kaliteli ve ekonomik fiyatlı ürünler için yıllardan beri ilk tercih edilen firmalardandır.

8 Comments
 1. nesrin kus says

  üyeliğimin iptalini istiyorum

 2. Nurten er says

  Üyeliğimin iptâlini istiyorum eşimden mesaj almıyorum sizden mesaj aldığım kadar

 3. Hilal says

  Uyeligimin iptalini istiyorum lütfen

 4. mevlüde says

  artık sizden mesaj almak istemiyorum

 5. Anonim says

  çok boş bir olay her gün mesaj yeter gına geldi

 6. şafia alpsoy says

  uyelik iptal istiuom

 7. Anonim says

  Üyeligimin iptalini istiyorum

 8. MUSTAFA TURŞİN says

  ÜYELİĞİMİN İPTALİNİ İSTİYORUM

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Call Now ButtonBilgi İçin Hemen ARA !