Ek İş İzmir

0 30

İç giyim üzerine katalog paketlerinden satış yapacağınızı biliyor muydunuz? Evet, artık siz de katalog satışı yaparak para kazanabilirsiniz. Üstelik sermayesiz iş fikirlerinden birisi olarak her zaman dilediğiniz kişiye katalog satışı yaparak satış başına 5 lira ile 20 lira arasında kazanç elde edebileceksiniz.

Sermayesiz Katalog Satışı

Öncelikle ek iş izmir üyelik işleminizi başlatmanız gerekiyor. Üyelik işlemi tamamen ücretsiz olup böylelikle sizler de çok kısa sürede satış danışmanlarından birisi olarak yüksek komisyon bedeline dayanan ve karşılıklı kazan+kazan politikasına dayanan bu işlemle para kazanabilirsiniz.

Üyelik Başvurusu

Üyelik işlemi internet üzerinden doldurulacak başvuru formuyla gerçekleşmektedir. Üyelik sürecinde sizden istenen kişisel bilgileri hem doğru hem de eksiksiz olarak doldurduktan sonra artık siz de üyelik işleminizi tamamlamış olursunuz. Daha sonra üyelik işleminizin tamamlanmasının hemen ardından sermayesiz iş fikirlerinden birisi olmaya devam etmesi bakımından katalog paketini sipariş vererek böylelikle hemen kazanabileceksiniz.

Evinizden Katalog Satışı Yapın

Evinizden siz de aynı dairede yaşadığınız kişilere veya sosyal medya arkadaşlarınıza katalog ürünlerinizi indirimli fiyatlarla sunarak satış başına 5 TL ile 20 TL arasında net kazanç gerçekleştirmiş olacaksınız. Bunun için öncelikle ek iş izmir olarak satacağınız ürünler konusunda müşteri portföyünüzü iyi belirlemeniz ve doğru ürünün doğru müşteriyle buluşturulması esasına göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Ayda 3.000 Kazanç

Aylık kazancınız her ne olursa olsun minimum 3.000 TL net kazanç fırsatı sizi bekliyor. Böylelikle gerçekten sizler de tüm özellikleri itibariyle her açıdan ek iş izmir fırsatından yararlanarak son derece makul fiyatlarla anında kazanma imkanı bulacaksınız. Böylelikle tamamen yenilikçi yaklaşımlar neticesinde son derece yüksek oranda kazanç olanakları sizleri bekliyor olacaktır. Elbette ortada duran tüm bu sıra dışı yenilikçi hususiyetler göz önünde tutulduğu zaman gerçekten de tamamen yüksek oranda kazanç payının sunulmaya devam edildiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir. Bu sayede her anlamda net kazanç olanağıyla siz de son derece yüksek kazanç payına sahip olacak, her anlamda aylık gelirinizi doğrudan doğruya iki katına çıkarma şansı yakalayacaksınız.

Avrupa Networking Pierre Cardin Ürünleri Satmak İçin Alttaki Formu Doldurabilirsiniz

Avrupanetworking Üye Kayıt Formu

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Call Now ButtonBilgi İçin Hemen ARA !