Çalışan Kadınlara Ek İş Fırsatı

467

Çalışan Kadınlara Ek İş FırsatıÇalışan Kadınlara Ek İş Fırsatı Avrupanetworking.site’de. Çalışan kadınların en büyük sıkıntısı hak ettikleri ücretleri alamadan yoğun şekilde çalışmalarıdır. Bu yoğun ortamda da ek iş yapmak imkansızdır. İşte bu noktada Avrupanetworking olarak size bir fırsat sunuyoruz. Gelin birlikte ekip olarak çalışalım, hem mevcut işinizi aksatmadan hem de kaliteli ürün ağımızla size ek kazanç sağlayalım. Nasıl mı olacak ? Öncelikle ek iş yapmaya karar verin. Sonra BURADAKİ LİNKE TIKLAYARAK Kataloglarımıza göz gezdirin. Ürünlerimiz dünya markası olup tamamı yerli üretim fabrikalarımızda üretilmektedir. Tasarımından üretimine kadar tamamen TÜRKİYE kaynaklı olup direk fabrikadan HALKA ARZ edilmektedir. Sizin yapacağınız iş KATALOG’dan iş arkadaşlarınıza, komşularınıza ya da akrabalarınıza bu ürünleri tanıtarak satışını yapmak. Burada ilk aklınıza gelen neden benden alsınlar ki olabilir. Sorunun cevabı basit bu kalitedeki ürünleri bu fiyata başka yerden bulamazlar da ondan.

230-000393 PIERRE CARDIN SOKET ÇORAP 2’Lİ SÜPER İNCE
230-000393 PIERRE CARDIN SOKET ÇORAP 2’Lİ SÜPER İNCE

Şimdi bunu örneklerle görelim. Yandaki görselini gördüğümüz ürün Pierre Cardin Marka Soket Çorap. Bu ürünün piyasa fiyatı 5,90 TL‘dir. Bizdeki KATALOG Fiyatı ise 2,95 TL. Yani Piyasanın yarı fiyatına ürün satabileceksiniz. Ürünün Fiyatı Temsilci olmanız halinde ise 2,45 TL hem de tek çift değil 2 çift birden. Yani ürünün kar oranı %25. Satışından  kar edebileceğiniz gibi ürünü kendinize de alarak çok ucuza mal edebilirsiniz. Hatta ürün o gün kampanyada ise ürünü 1 TL gibi inanılmayacak bir fiyattan alabiliyorsunuz.

Peki ne yapmalısınız karar verdiniz ve bu işi yapabilirim dediniz. Öncelikle BURAYA TIKLAYARAK Temsilci kaydı oluşturuyorsunuz. Siz kaydınızı girdikten sonra biz size en kısa sürede dönüş yapıyoruz. Üstelik siz bu işe başladığınızda hadi git sat demiyoruz. Gün boyu ulaşabileceğiniz Koordinatörünüzle nasıl satış yapabileceğinizi, hangi ürünlerin daha çok kazandıracağını, ne şekilde stratejiler uygulayarak daha çok kazanabileceğinizi anlatıyor, her zaman yanınızda oluyoruz. Sitemizde hem kataloglardan hem de ürün tanıtımlarından ürünlerimizi inceleyebilir, İLETİŞİM bölümümüzden her zaman Koordinatörünüze  ulaşıp kafanıza takılan her şeyi sorabilirsiniz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here