Avrupanetworking Ürünleri Piyasa Fiyatı Karşılaştırması

753

Avrupanetworking Ürünleri Piyasa Fiyatı KarşılaştırmasıTabi konu satış olunca Avrupanetworking Ürünleri Piyasa Fiyatı Karşılaştırması yapalım dedik. Satış konusu yeni başlayanların gözünü korkutabilir. Satabilir miyim müşterime ne diyeceğim, nasıl satacağım endişesi normal. Öncelikle ürünlerimizin gayet kaliteli olduğunu göstermek gerekir. İkincisi ise bu kaliteli ürünlere en uygun fiyattan sizinle sahip olunabileceğini anlatmak lazım. Aşağıda 3 ürün için Türkiye’nin En Büyük ve Uygun İnternet Mağazısıyla (Hepsiburada.com) ürün Fiyatlarımızı karşılaştırdık. Yani kısacası bu ürünlere Avrupanetworking Satış Temsilcisinden daha uygun fiyat veren var mı bir bakalım…


 

001-018260 MİORRE KISA BİHTER GECELİĞİÖrneklerle açıklayalım. Şimdi BU LİNKE Tıkladığınızda ünlü bir internet sitesinde satılan “001-018260 MİORRE KISA BİHTER GECELİĞİ” fiyatının 24,50 TL olduğunu görürsünüz. Aynı ürün piyasada 45 TL’ye kadar satılabilmektedir. BİZDE İSE BU ÜRÜNÜN PERAKENDE KATALOG FİYATI 22,95 TL’dir. Yani siz aynı ürünü Büyük İnternet Alışveriş sitelerinden daha uygun fiyattan müşterilerinize vereceksiniz. Üstelik bu Ürünün size satış temsilcisi olarak geliş fiyatı 17,95 TL‘dir. Yani Katalog fiyatından sattığınız ürün size bir üründe 5 TL Kar bırakacaktır. Yani ürünün satışı size %30 Kar sağlamaktadır.


001-018667 MİORRE SIRT DEKOLTELİ FANTEZİ GECELİK STRİNG TAKIM
001-018667 MİORRE SIRT DEKOLTELİ FANTEZİ GECELİK STRİNG TAKIM

Başka bir örneğe geçelim. Resimde görülen “001-018667 MİORRE SIRT DEKOLTELİ FANTEZİ GECELİK STRİNG TAKIM” Türkiye’nin en büyük alışveriş sitesi Hepsiburada.com’a TIKLADIĞINIZDA ürünün Fiyatının 27,50 TL olduğunu görürsünüz. Ama Avrpanetworking Satış temsilcisi olarak sizin satış fiyatınız aynı üründe 24.95 TL . Bu ürünün SATIŞ TEMSİLCİSİ olarak size geliş fiyatı ise 18.95 TL. olacaktır. Yani bireysel olarak siz büyük alışveriş siteleriyle fiyat konusunda ciddi bir rekabete gireceksiniz. Bunu potansiyel müşterilerinize çok iyi anlatarak kaliteye nasıl ucuza sahip olabileceklerinin farkında olmalarını sağlayın.

Daha Şaşırtıcı bir şey daha duymak ister misiniz ? Hergün farklı bir üründe olmak üzere kampanyalarımızdan faydalandığınızda aynı ürünleri 9 liraya bile mal edebiliyorsunuz. Yani bir üründe yüzde 300’lere (%300) varan karlar elde edebilmek mümkün. Sadece işinizin gerçekten mantıklı olduğunu kendiniz görün ve bunu çevrenizdeki insanlara anlatarak satış yapmaya başlayın.


Resimdeki “001-018303 MIORRE DANTELLİ SATEN SABAHLIK” ürünü için bakalım, Hepsiburada.com’a tıklayın ürün gördüğünüz üzere burada 27,50 TL. Ürünün Avrupanetworking Katalog fiyatı ise 24,95 TL. Ürünün Satış Temsilcimize geliş fiyatı ise 19,25 TL dir. Yine üründe 5 TL’lik bir kar mevcut. Gördüğünüz üzere ürünlerimiz normalde ucuz olduğu düşünülen büyük  internet satış sitelerindeki fiyatlardan bile daha aşağıda. Yani siz bu işi yapmaya karar verdiğinizde rekabette bir adım önde başlıyorsunuz. Diğer bir avantajınız ise potansiyel müşterinin karşısında bir muhatap görerek daha güvenilir bir alışveriş ortamı sağlanması. Buda ürünün ayıplı, kusurlu çıkma ihtimaline karşı müşterinin daha rahat olması demek. Yani müşteri korgoyla iadeyle uğraşmıyor bunun yerine iade, iptal işlemleri tamamen Satış Temsilcisinin üzerinden yürütülüyor.


Bu ürünlerin çok uygun fiyatlardan satışını yapmak, Temsilcimiz olmak yada kendinize çok uygun fiyatlardan sahip olmak için BURAYA TIKLAYARAK Kayıt olabilir, kendi işinizi kurabilirsiniz…

Bilgi Almak Telefon ve mail bilgilerimize ulaşmak için TIKLAYINIZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here