pierecardin.netTürkiye’de büyük işsizlik sorunları yaşanıyor,ve bir çok insan iş arayışı içinde,çalışma hayatına sahip olmadan eğitim durumunu sorgulamadan size para kazandıracak bir iş fırsatından bahsetmek istiyorum.

Avrupa Networking, 1990 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Çarşıbaşı Grubu bünyesindeki firmalara 2006 yılında katılmıştır. Yüksek teknoloji ve Ar-Ge çalışmaları gerektiren, bayan ve çocuk çorapları ve seamless (dikişsiz ürün teknolojisi) ürün gruplarında, üretim ve pazarlama yapmaktadır. Bunun dışında üretim faaliyetleri içerisinde, sütyen, saten, tül ve pamuklu gecelikler, pijamalar, modal ve pamuk iç giyim ürünleri, safyün ve termal ürünler gibi bir çok ürün üreten şirket, %100 Türk sermayelidir.

Network sektöründe kataloğumuzla ürün satışı yaparak yüksek kazançlar elde eden binlerce temsilcimiz var.Çoğunluğu bayan olan satış temsilcilerimizin yanı sıra erkek satış temsilcilerimiz de katalog üzerinden pazarlanması oldukça kolay olan ürünlerimizi satarak gelir elde etmektedirler.Firmamız kazanç konusunda herhangi bir sınırlama yapmaz,sizler performansınıza göre sınırsız para kazanırsınız.

Kendinizi geliştirmeyi seviyorsanız ve insanlar ile iletişim sorunları yaşamıyorsanız, rahatlıkla haftalık bin liraya kadar ek işlerden para kazanmanız mümkün. Elbette her işin herkes için getirisi aynı olmayabilir, bazıları daha fazla kazanç elde edebilirken, bazıları hiç kazanamayabilir. Bu biraz da bulunduğunuz bölgede iş için gerekli talep ile ilgilidir.

Bizim işimiz, sizin de işiniz olsun, üyelik formunu doldurup temsilcimiz olun ..

pierecardin.net

Bir Cevap Yazın