Hangi Sebze Hangi Hastalığa İyi Gelir

0
50

DOĞANIN BİZE İKRAMLARI !

Hangi Sebze Hangi Hastalığa İyi Gelir carrot 2 bundles 150x150Şekil olarak da sebze meyveler ve organlarımız arasında bir bağ olduğunu biliyor musunuz?
* Havuç dilimi insan gözüne benzer. Bilimsel araştırmalar havucun gözlerin kan akışını ve işlevini iyileştirdiğini göstermiştir.
Hangi Sebze Hangi Hastalığa İyi Gelir domates 150x150* Domateste kalpte olduğu gibi dört odacık vardır ve kırmızı renklidir. Bütün araştırmalar domatesin kalp ve kan için faydalı olduğunu göstermiştir.
Hangi Sebze Hangi Hastalığa İyi Gelir 10lu Yerli Uzum Fidan Seti 772a 150x150* Üzüm salkımı kalp şeklindedir, her bir üzüm tanesi kan hücresi gibi görünmektedir ve araştırmalar üzümün ciddi kalp ve kan canlandırıcı bir gıda olduğunu göstermiştir.

Hangi Sebze Hangi Hastalığa İyi Gelir product 150x150* Ceviz küçük bir beyin görünümündedir. Beyin fonksiyonlar için faydalıdır.

Hangi Sebze Hangi Hastalığa İyi Gelir kuru fasulye 376x280 150x150* Fasulye böbrek görünümündedir ve böbrek fonksiyonlarını iyileştirir.

* Sap kereviz, Çin lahanası ve Rhubarb kemiklere benzer. Bu gıdalar kemikler için faydalıdır, sodyum oranları eşit ve %23 dür.

Hangi Sebze Hangi Hastalığa İyi Gelir rhubarbjpg 150x150

Gıdanızda yeterli sodyum yok ise vücut kemiklerden çeker ve kemikler zayıflar. Bu gıdalar iskeletinize faydalıdır.

Hangi Sebze Hangi Hastalığa İyi Gelir patlican 300x191* Patlıcan, avokado ve armut kadınların rahim ve serviks sağlığı ve fonksiyonlarını hedefler ve görünümleri bu organlara benzerler. Araştırmalar kadınların haftada bir avokado yemeleri halinde hormonları dengelediğini, istenmeyen doğum sonrası kilolarını azalttığını ve serviks kanserini önlediğini göstermiştir.

Hangi Sebze Hangi Hastalığa İyi Gelir kara incir 150x150* İncir tohum doludur ve ağaçta ikili olarak asılarak büyür. İncir sperm sayısını ve hareketliliğini arttırır ayrıca erkek kısırlığını önler.

* Tatlı patatesin görünümü pankreasa benzer ve şeker hastalarının glisemik indeksini dengeler.

Hangi Sebze Hangi Hastalığa İyi Gelir siyah zeytin 150x150* Zeytin yumurtalıkların sağlığına ve fonksiyonuna yardımcı olur.

Hangi Sebze Hangi Hastalığa İyi Gelir narenciye11 150x150* Greyfurt, portakal ve diğer narenciye meyveleri kadın göğüsüne benzer ve bunların sağlığına ve lenfin hareketine yardımcı olur.

Hangi Sebze Hangi Hastalığa İyi Gelir H  zrelerin yenilenmesi ve onar  lmas  na yard  mc   olur 150x150* Soğan vücut hücreleri gibi görünümündedir. Bütün vücut hücrelerinden atık maddelerin temizlenmesine yardım eder. Hatta gözlerin epitelyal katlarının yıkayan gözyaşlarına bile sebep olur.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız
Lütfen İsminizi Yazın